Исчезна млада жена во Струмица, потребна е помош од граѓаните (Фото)

Млада жена е исчезната.

Последен пат е видена утрово во 9:00 часот во центарот на Струмица.

Потребна е помош од граѓаните, ако имате било какви информации јавете се не бројот 070347684.

 

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here