21.8 C
Ohrid
четврток, август 5, 2021
Почетна Македонија Исчезна млада жена во Струмица, потребна е помош од граѓаните (Фото)

Исчезна млада жена во Струмица, потребна е помош од граѓаните (Фото)

Translate (Eng):[gtranslate]

Млада жена е исчезната.

Последен пат е видена утрово во 9:00 часот во центарот на Струмица.

Потребна е помош од граѓаните, ако имате било какви информации јавете се не бројот 070347684.

РЕКЛАМА

 

- Реклами -