27 C
Ohrid
четврток, август 5, 2021
Почетна Забава Славица се јави навистина се јави: Јас само чекам љубов да водам...

Славица се јави навистина се јави: Јас само чекам љубов да водам со љубовникот додека мажот не е тука, а тој не го бива (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Во попладневната емисија на телевизија Алфа како и вообичаено граѓаните имаа можност да дебатираа, а овој пат на темата „Озборување“.Во емисијата се јави веќе добро познатата на македонската јавност гледачка, Славица дебатирајќи на оваа тема.Таа среде емисија зборуваше за нејзиниот љубовник, но и како тој озборувал додека воделе љубов.
Целото триминутно хит излагање на оваа гледачка можете да го проследите во продолжение:

РЕКЛАМА
- Реклами -