30.9 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава ВИДЕО: Бебе му се смее хистерично на куче што „јаде“ балончиња

ВИДЕО: Бебе му се смее хистерично на куче што „јаде“ балончиња

Translate (Eng):[gtranslate]

Слатко бебе + куче = вирално видео. Клипчето со наслов „Хистерични балончиња“ ја покажува малата Моли која се смее хистерично додека го гледа големото куче Бени како ги „јаде“ балончињата кои ги прави нејзината мајка.

Интересното видео веќе станува интернет хит.

Погледнете го:

РЕКЛАМА
- Реклами -