21.8 C
Ohrid
четврток, август 5, 2021
Почетна Македонија Вистинско ремек дело од Power Production: ''Погледнете го спортскиот дух на градот...

Вистинско ремек дело од Power Production: ”Погледнете го спортскиот дух на градот Охрид ”

Translate (Eng):[gtranslate]

Визијата и целта на V2M е да се подобри спортскиот туризам во нашата земја која нуди: Прекрасна клима, реки, езера, шуми,добра храна и дружење.
Да се прикаже Охрид во поинакво светло, да се искористи недопрената пророда.
Веруваат дека секој посетител/странец би се воодушевил од убавините на нашата земја, а веруваме и ние.
За овој проект се погрижи дел од екипата на Power Production Dzole Saveski, Gafur Demiri , Dimitar Birachoski , Boban Stojanoski

Уживајте:

РЕКЛАМА
- Реклами -