8 C
Ohrid
петок, декември 13, 2019
Почетна Забава Македонска баба: Младинава сега дава пари за пиење дрога а баба садеше...

Македонска баба: Младинава сега дава пари за пиење дрога а баба садеше цели ниви. (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Во автобус бабичкава ги учи на младите се за марихуаната, а воедно и признава дека и таа засадила на времето.

Погледнете го видеото:

РЕКЛАМА
- Реклами -