11.4 C
Ohrid
среда, октомври 21, 2020
Почетна Забава Позитив на денот: Татко го имитира своето бебе. (Видео што ќе ве...

Позитив на денот: Татко го имитира своето бебе. (Видео што ќе ве насмее до солзи)

Translate (Eng):[gtranslate]

Бебињата растат и се менуваат со молскавична брзина, а за родителите е вистинско задоволство да го следат нивниот развој. Првата насмевка, седењето без помош, првите неразбирливи „зборови“ – сите овие моменти се скапоцени за родителите, но и говорат многу за развојот на бебето. Во овој случај таткото направил интересни видео, ги доловил фаците и реакцијата на неговото бебе, и пробал да го имитира. 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -