10.9 C
Ohrid
среда, април 17, 2024
ПочетнаМакедонијаНародот се сомнева: Дали облечената како нинџа навистина е Катица Јанева?

Народот се сомнева: Дали облечената како нинџа навистина е Катица Јанева?

Облечена како нинџа, ослабната покриено цело лице дали денес навистина беше ослободена Катица Јанева под широкото палто? Некои се сомневаат дека Катица била пуштена од притвор со Вип возило само да ги излажат новинарите кои ја чекаа за изјава и да ја фотографираат.

Според оваа фотографија, на оваа Катица и фалат едно 60 кг. да биде правата Катица ? Или пак ослабела, шо мислите ?

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Максим: Нема да коалицирам со ова раководство на СДСМ после парламентарните избори

А1он (ВИДЕО) Интервју со Димитриевски: Исклучувам постизборна коалиција со СДСМ, дел од раководството треба да одговара 17/04/2024 - 16:47202 Од: Александар Тодески SHARE Нема да коалицирам со ова раководство...

Затвореници се обиделе да убијат осуденик во затворот Прилеп

СВР Битола поднесе кривична пријава против С.Р.(28) и Д.К.(39), двајцата од Прилеп, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „убиство во обид“. На...

Приведено 19-годишно момче од Гостивар- На соседот му ги украл кравите !!!

Деветнаесетгодишно момче е приведено отако украл добиток од штала во гостиварското село Добридол. „На 16.04.2024 во 09.15 часот во гостиварски Добридол, полициски службеници од СВР...

Скопјанец истепал полицајци во полициска станица

Во понеделникот околу 11.30 часот во Полициската станица Бит Пазар, бил приведен 33-годишниот К.С од Скопје затоа што во станицата физички нападнал полициски службеници...