20.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Македонија Народот се сомнева: Дали облечената како нинџа навистина е Катица Јанева?

Народот се сомнева: Дали облечената како нинџа навистина е Катица Јанева?

Translate (Eng):[gtranslate]

Облечена како нинџа, ослабната покриено цело лице дали денес навистина беше ослободена Катица Јанева под широкото палто? Некои се сомневаат дека Катица била пуштена од притвор со Вип возило само да ги излажат новинарите кои ја чекаа за изјава и да ја фотографираат.

Според оваа фотографија, на оваа Катица и фалат едно 60 кг. да биде правата Катица ? Или пак ослабела, шо мислите ?

РЕКЛАМА
- Реклами -