18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Свет Бебе херој: Ова малечко бебенце беше спасено со хеликоптер од под урнатините...

Бебе херој: Ова малечко бебенце беше спасено со хеликоптер од под урнатините и е во добра здравствена состојба.

Translate (Eng):[gtranslate]

По серијата земјотртеси во Албанија конечно и убава вест од таму- мало дете беше спасено со хеликоптер.
Погледнете ја успешната акција за спасување на детето.

РЕКЛАМА
- Реклами -