18.3 C
Ohrid
недела, септември 26, 2021
Почетна Забава Девојче со Даунов синдром слатко и се смее на мајката која неодамна...

Девојче со Даунов синдром слатко и се смее на мајката која неодамна го посвои (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Детските насмевки имаат моќ да стоплат сечие срце.

Видео од 8-месечно девојче со Даунов синдром, кое слатко ѝ се смее на мајката која наодамна го посвои, несомнено ќе ви го разубави денот.

РЕКЛАМА
- Реклами -