18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Забава Еве како треба со полицијата во Македонија за да не добиете казна.......

Еве како треба со полицијата во Македонија за да не добиете казна…. (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Ако некогаш патот те натера накај Камбоџа, ова е добро видео што треба да знаеш. За да поминеш на раскрсница кај што има многу гужва, паметно е да ги почастиш цајканите со некој денар. Изгледа во Камбоџа важи правилото преднос на раскрсница има тој со пари.

РЕКЛАМА
- Реклами -