26.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Забава (Урнебесно Видео) АНКЕТА ВО СКОПЈЕ: Што е поблиску Америка или Месечината-Не сум...

(Урнебесно Видео) АНКЕТА ВО СКОПЈЕ: Што е поблиску Америка или Месечината-Не сум учел тоа, прашај ме за политика

Translate (Eng):[gtranslate]

Овој пат прашањето гласи: “Америка ли е поблиску или Месечината?”.

Погледнете какви урнебесни одговори добија на нивното прашање:

РЕКЛАМА
- Реклами -