23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Забава Уште едно урнебесно видео: Возење кабриолет низ скопските улици.

Уште едно урнебесно видео: Возење кабриолет низ скопските улици.

Translate (Eng):[gtranslate]

Изгледа на некои скопјани не им пречи ладното и маглата за да се возат во кабриолет. Можеби вака се лечат синуси, кој да знае!?

РЕКЛАМА
- Реклами -