20.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Свет Пуста да е печалбата: Татко се враќа кај синот по три месеци...

Пуста да е печалбата: Татко се враќа кај синот по три месеци работа во Германија- Емотивно видео..

Translate (Eng):[gtranslate]

Средбата на татко и син од Цазин, БиХ, ретко кого ќе остави рамнодушен. По три месеци работа во Германија, таткото се враќа во родниот град, каде неговиот син во тој момент снима видео токму за него.

Тато, чувај се, најмногу те сакам на светот, вели детето со солзи во очи, за во следниот момент да му кажат дека имаат изненадување за него….

РЕКЛАМА
- Реклами -