23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Мајка ми не е нарко дилер, сигурно се препознале: По апсењето на...

Мајка ми не е нарко дилер, сигурно се препознале: По апсењето на Силвија, се огласи ќерка и Јана

Translate (Eng):[gtranslate]

Актерката Јана Стојановска вели дека се работи за недоразбирање, откако нејзината мајка, познатата актерка Силвија Стојановска е приведена поради наводен шверц на кокаин.

„Не е ништо страшно. Мислам дека се работи за недоразбирање. Не знам со кој памет медиумите објавуваат. Чекам да ја пуштат мајка ми, па да ми каже што се случило“, изјави за Женски магазин Јана од Букурешт, каде што живее изминативе месеци со сопругот, кошаркарот Андрија Бојиќ и синот Ненад кој има три ипол месеци.

Целиот текст на Женски магазин, овде.

РЕКЛАМА
- Реклами -