19 C
Ohrid
понеделник, септември 28, 2020
Почетна Забава Децата во Прилеп нема да добијат пакетчиња-Дедо Мраз ги искоцка сите.

Децата во Прилеп нема да добијат пакетчиња-Дедо Мраз ги искоцка сите.

Translate (Eng):[gtranslate]

Ако има среќа да “опали” џек пот ќе има за сите, во спротивно оваа година дечињата нема да добијат ништо од Дедо Мраз.

РЕКЛАМА
- Реклами -