7.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Македонија EБР во еден глас: Една мајка нас нè родила, име ѝ е...

EБР во еден глас: Една мајка нас нè родила, име ѝ е Македонија

Translate (Eng):[gtranslate]

Единицата за брзо распоредување испрати јасна порака на последната прослава. Тие во еден глас порачаа: Една мајка нас нè родила, име ѝ е Македонија!

ЕБР – Единица за брзо распоредување

Gepostet von Поддршка за Македонската полиција am Mittwoch, 25. Dezember 2019

РЕКЛАМА
- Реклами -