18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Забава Извршителите немаме пари за леб: Апел за помош! Донирај за извршителите!

Извршителите немаме пари за леб: Апел за помош! Донирај за извршителите!

Translate (Eng):[gtranslate]

Бидете хумани! Подадете рака на оние на кои им е најмногу потребно. По најавата за намалување на тарифите на извршителите, оваа група на кротки и мирни луѓе се во опасност да завршат на маргините и да се борат за гола егзистенција. Отворете го срцето и помогнете им на овие благородни луѓе, бидејќи тие се секогаш со нас и во добро и во лошо. Бидете Хумани! Подадете рака!

РЕКЛАМА
- Реклами -