13.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Свет Исплашени кучиња чекаат помош, додека нивниот сопственик лежи повреден во автомобилот.

Исплашени кучиња чекаат помош, додека нивниот сопственик лежи повреден во автомобилот.

Translate (Eng):[gtranslate]

Овие две кученца чекаат да дојде помош покрај потполно уништениот автомобил. Нивниот сопственик ја изгубил контролата над својот автомобил и настана фотографија која што ја растажи цела Германија.

Двајцата најдобри пријатели на човекот седат покрај малото Сузуки. Претходно се возеле со нивниот сопственик, совозачот и уште едно куче. Но возачот во еден момент ја изгуби контролата над автомобилот и се превртеле неколку пати. Возачот и човекот што седел на совозачкото седиште се однесени во болница, но за третото кученце помошта стигна предоцна.

РЕКЛАМА
- Реклами -