13.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 14, 2021
Почетна Забава Радмила од Босна - „Три месеци влегуваше со прстите во мене, а...

Радмила од Босна – „Три месеци влегуваше со прстите во мене, а потоа една вечер “го допрев дното на шишето“ и направив нешто кое ниту една жена не би го направила…“

Translate (Eng):[gtranslate]

Девојка со име Радмила проговорела за врската од која не била задоволувана на адекватен начин па нејзината фрустрација го достигнала врвот кога некоја ноќ претерала со алкохол.

 

„По природа сум неинтересна и негативна личност, но настојувам своето однесување да го променам кога ќе најдам некој маж кој е вреден за моето внимание и насмевка. Неодамна се вратив од Америка каде што работев и патував, а таму запознав фантастично момче по потекло од Босна.

РЕКЛАМА

 

Нежен, интересен – вистински маж. Три месеци бевме во врска, но , слободно можам да кажам дека не ме задоволуваше во кревет… По враќањето дома сите мои пријатели мислеа дека сум се збогатила многу и дека сум се променила, а дека мојот партнер е најдобар на светот.

Меѓутоа, ми се смачи луѓето да мислат дека мојот живот е совршен особено оној ден кога моето момче го запознав со другарките. Сите коментираа дека тој е совршен за мене.

Пиев вино како ненормална, а потоа почнав да плачам и решив на мојата најдобра пријателка да ѝ раскажам многу работи.

Никогаш не сум имала секс со моето момче. Како? Па не може да постигне ерекција и ме задоволува со прстите. Три месеци прсти! Кога и да се обидев со него да разговарам за тоа, констатираше дека техниката е важна и дека може да ме задоволува и со прстите. Одвратно!

“Го допрев дното на шишето“, а покрај тоа и дното во секоја смисла затоа што пред сите присутни директно и отворено му реков: „Не сакам повеќе прсти“.

Точка

- Реклами -