4.9 C
Ohrid
четврток, април 18, 2024
ПочетнаЗабаваРадмила од Босна - „Три месеци влегуваше со прстите во мене, а...

Радмила од Босна – „Три месеци влегуваше со прстите во мене, а потоа една вечер “го допрев дното на шишето“ и направив нешто кое ниту една жена не би го направила…“

Девојка со име Радмила проговорела за врската од која не била задоволувана на адекватен начин па нејзината фрустрација го достигнала врвот кога некоја ноќ претерала со алкохол.

 

„По природа сум неинтересна и негативна личност, но настојувам своето однесување да го променам кога ќе најдам некој маж кој е вреден за моето внимание и насмевка. Неодамна се вратив од Америка каде што работев и патував, а таму запознав фантастично момче по потекло од Босна.

 

Нежен, интересен – вистински маж. Три месеци бевме во врска, но , слободно можам да кажам дека не ме задоволуваше во кревет… По враќањето дома сите мои пријатели мислеа дека сум се збогатила многу и дека сум се променила, а дека мојот партнер е најдобар на светот.

Меѓутоа, ми се смачи луѓето да мислат дека мојот живот е совршен особено оној ден кога моето момче го запознав со другарките. Сите коментираа дека тој е совршен за мене.

Пиев вино како ненормална, а потоа почнав да плачам и решив на мојата најдобра пријателка да ѝ раскажам многу работи.

Никогаш не сум имала секс со моето момче. Како? Па не може да постигне ерекција и ме задоволува со прстите. Три месеци прсти! Кога и да се обидев со него да разговарам за тоа, констатираше дека техниката е важна и дека може да ме задоволува и со прстите. Одвратно!

“Го допрев дното на шишето“, а покрај тоа и дното во секоја смисла затоа што пред сите присутни директно и отворено му реков: „Не сакам повеќе прсти“.

Точка

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Истепан вработен во ЕВН во Сарај.

Во текот на вчерашниот ден во 15.00 часот во СВР Скопје, Д.Б.(38) од с.Кадино, општина Илинден, пријавил дека во с.Глумово, општина Сарај, при извршување...

Пендаровски: Најмалку тројца владици во Синодот на МПЦ под руско влијание, но немаме докази дека се шпиони на руската федерална служба

Во изминатите неколку години, Македонија протера 18 руски дипломати, т.н. дипломати кои беа руски шпиони. Тоа беше направено во содејство со службите од кои...

Грејната сезона во Македонија продолжува поради временските услови

АД ЕСМ ги информира потрошувачите приклучени на системот за централно греење со кој управуваат компаниите формирани од АД ЕСМ, како и подружницата „Енергетика“, дека...

Скафандерот стана дел од мене, уште го чувам – вели Костадиновска-Стојчевска

Тој скафандер стана дел од мене, го чувам и ќе ми дозволите да ви кажам од кои причини го чувам. Јас бев две години...