7.7 C
Ohrid
петок, април 23, 2021
Почетна Македонија Боки 13: Парите ги носев кај Вице Зев?!

Боки 13: Парите ги носев кај Вице Зев?!

Translate (Eng):[gtranslate]

Ако некогаш ви е тешко, нека ви текне како му е денес на Вице Заев откако слушнал дека Боки 13 рекол дека парите ги носел кај некој В.З., близок роднина на Зоран Заев, напиша на својот фејсбук профил портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Димче Арсовски.

Тој констатира дека по се изгледа оти Боки 13 се престрашил откако Зоран Заев повеќе не е премиер и прашува да не му се заканувале со ликвидација, па се плашел?

РЕКЛАМА
- Реклами -