18.3 C
Ohrid
недела, септември 26, 2021
Почетна Македонија Заев: Му кажав на Ципрас ако ја сакаш мојата ќерка за снаа...

Заев: Му кажав на Ципрас ако ја сакаш мојата ќерка за снаа ќе треба да ми дадеш остров (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Поранешниот премиер Зоран Заев во преговорите со Алексис Ципрас бил подготвен да ја даде неговата ќерка во замена за еден грчки остров.

РЕКЛАМА
- Реклами -