19 C
Ohrid
сабота, септември 19, 2020
Почетна Македонија Кој одредува колку се плаќа работа на празник и работа за време...

Кој одредува колку се плаќа работа на празник и работа за време на викенд?

Translate (Eng):[gtranslate]

Одговара Златко Стојановски од Државниот инспекторат за труд.

РЕКЛАМА
- Реклами -