10 C
Ohrid
четврток, април 22, 2021
Почетна Македонија После толку години паричката се падна кај мене..

После толку години паричката се падна кај мене..

Translate (Eng):[gtranslate]

Кај техничкиот премиер Оливер Спасовски се паднала паричката за Бадник во кругот на неговото семејство.

Тој рече дека сите заедно треба да придонесеме во колективниот успех, што ќе донесе среќа за сите.

Спасовски посака мир, спокој исреќа на сите граѓани во државата.
По неколку години, годинава паричката на Бадник, повторно се паднала кај техничкиот премиер.

РЕКЛАМА

Во Македонија денеска е неработен ден. Се слави Божиќ.

- Реклами -