3.3 C
Ohrid
вторник, декември 1, 2020
Почетна Македонија Слушнете како оваа Македонка пее песна за Христос (видео)

Слушнете како оваа Македонка пее песна за Христос (видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Теодора Мицевска е осмооделенка во ОУ „Д-р Трифун Пановски“ од Битола која освојува со својот глас. Таа го сними и својот прв спот за песната „Вечниот Бог“ кој е снимен на неколку локации во Битола и Охрид.

РЕКЛАМА
- Реклами -