13.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Свет (ВИДЕО) Србин со Ферари отишол да бере бадникови гранчиња

(ВИДЕО) Србин со Ферари отишол да бере бадникови гранчиња

Translate (Eng):[gtranslate]

Србин од Швајцарија го привлече вниманието на социјалните мрежи, откако се појавија видео и фотографии како оди по бадникови гранки со Ферари. Тој стана хит на интернет. Ова е обичај кој православните верници го прват пред Бадник, но тој ова го направи со Ферари.

РЕКЛАМА
- Реклами -