8.7 C
Ohrid
петок, ноември 27, 2020
Почетна Македонија (ВИДЕО) Владиката Пимен кој агитираше за Северна нападнат од нашинци во Виена

(ВИДЕО) Владиката Пимен кој агитираше за Северна нападнат од нашинци во Виена

Translate (Eng):[gtranslate]

Владиката Пимен беше исвиркан и навредуван од нашинците во Виена со зборовите: Предавник, Рекетар….

РЕКЛАМА
- Реклами -