12.5 C
Ohrid
петок, мај 7, 2021
Почетна Македонија Заева: Релаксирано беше кога сопругот беше градоначалник на Струмица, ама сега...

Заева: Релаксирано беше кога сопругот беше градоначалник на Струмица, ама сега…

Translate (Eng):[gtranslate]

Сопругата на експремиерот Зоран Заев во телевизиско интервју одговори на новинарско прашање како е да се биде сопруга на Премиер на Претседател на Влада, таа рече дека многу порелаксирано беше кога Заев беше градоначалник на Струмица бидејки бил покрај струмичани и не бил толку зафатен и нема време за семејството…

РЕКЛАМА
- Реклами -