18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија ГРУЕВСКИ ОД БУДИМПЕШТА ЧЕСТИТАШЕ: Шампионите не се откажуваат од Македонија!

ГРУЕВСКИ ОД БУДИМПЕШТА ЧЕСТИТАШЕ: Шампионите не се откажуваат од Македонија!

Translate (Eng):[gtranslate]

Честитки за победата на репрезентацијата на Македонија во ракомет против Украина.

Прва утакмица на ова европско првенство и прва победа.

РЕКЛАМА
- Реклами -