11.7 C
Ohrid
сабота, септември 26, 2020
Почетна Забава За Груевски е напишана и песна – за тоа како звучи и...

За Груевски е напишана и песна – за тоа како звучи и како изгледа спотот погледнете во видеото

Translate (Eng):[gtranslate]

На youtube има видео од песна посветена на Никола Груевски. Песната е стара – од 2009, но сепак доколку не сте ја чуле досега, ви ја пренесуваме.

Еве дел од стиховите.

Никола мајка го роди за народ да води кон светла иднина,,

РЕКЛАМА
- Реклами -