29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Фатиме го фати градоначалникот на Дебрца, Ногачески?

Фатиме го фати градоначалникот на Дебрца, Ногачески?

Translate (Eng):[gtranslate]

Градоначаникот на општина Дебрца, Зоран Ногачески кој важи за едн од вљубениците на традицијата и обичаите, денеска ужива на Вевчанскиот карневал. Тој објави фотографија под која шеговито напиша: Ја оплескав работата Фатиме ме фати….

РЕКЛАМА
- Реклами -