10 C
Ohrid
четврток, април 22, 2021
Почетна Македонија Желба на обожавателка: „Најголема желба ми е Заев да ме повози со...

Желба на обожавателка: „Најголема желба ми е Заев да ме повози со неговиот мотор“

Translate (Eng):[gtranslate]

Корисничка на фејсбук, како што пишува сака да признае дека посекси политичар и премиер од Зоран Заев земјава немала досега.

Нејзините пофалби до Заев прочитајте ги во продолжение.

РЕКЛАМА
- Реклами -