9.5 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаЗабаваИсповед- После 10 години во брак сопругот побарал да ја дели со...

Исповед- После 10 години во брак сопругот побарал да ја дели со други мажи

Веќе една деценија се во брак. Таа има 29, а тој 50 години. Заедно се од нејзината 18-та година.Таа никогаш не била со друг маж, а сега тој предлага експериментален секс.„На почетокот, нашиот сексуален однос беше прекрасен, но, како што поминуваше времето, стана сè поладен. За повторно да ги ‘зачини’ работите, ми рече да размислам за експериментален секс“, вели Тијана О. од Франфкурт.

„Ова ме загрижи бидејќи го сфатив како трик за да се ослободи од мене. Никогаш не сум го изневерила. Имено, неодамна кога бевме во кревет, ми рече дека ако не спијам со други мажи, ќе престане да води љубов со мене. Во моментот го прифатив неговиот предлог, мислејќи дека се шегува, но подоцна ми напомена дека е сериозен“, вели загрижената Тијана.

„Што да правам? Дали да го прифатам или да го одбијам предлогот? Ако го одбијам, каква причина да му дадам?“, прашала на социјалната мрежа Редит, пренесува „Mirror“.

 

 

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Свирепо убиство вечерва во центарот на Прилеп – Младо момче избодено до смрт!

Свирепо убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп. Имено, како што дознава Маркукуле, група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и...

Со една минимална плата порано можело да се купат 170 четвртини бурек, а денес 270 четвртини и тоа добар бурек

Јас сум економист и можам да зборувам за економија, бурек економија во современата наука не постои. И ако сакате во бурек да пресметате во...

Лазаров се огласи откако беше изоставен од „Златна бубамара“: Во државава сѐ функционира на „на ти го – дај ми го“

Лазаров се огласи откако беше изоставен од „Златна бубамара“: Во државава сѐ функционира на „на ти го – дај ми го“ Насмејте се, ќе се...

Браво Македонијо- Собрани потребните 100.000 евра за Лео!!!

Драги наши, Собраните средства од хуманата лицитација заедно со златната бубамара, денес беа предадени на тетката на Лео. Господинот Кирче Митрески беше категоричен и не...