16.9 C
Ohrid
сабота, септември 26, 2020
Почетна Македонија (ФОТО) Игор Иџе Стефановски:„Македонското знаме развиорено таму каде што припаѓа!“

(ФОТО) Игор Иџе Стефановски:„Македонското знаме развиорено таму каде што припаѓа!“

Translate (Eng):[gtranslate]

Шампионот повторно ја направи горда Македонија.

Игор Стефановски-Иџе со своите огромни успеси го покорува светот веејќи го македонското знаме на пиедесталот.

РЕКЛАМА
- Реклами -