23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Пародија на кампањата на СДСМ „З0 прашања и одговори: Погледнете каде и...

Пародија на кампањата на СДСМ „З0 прашања и одговори: Погледнете каде и како живееат студентите во Македонија.

Translate (Eng):[gtranslate]

Пародија на кампањата на СДСМ „30 прашања и 30 одговори“ во видео во кое студент од студентскиот дом „Кузман Јосифовски Питу“ во Скопје одговара на 30 прашања.

Радио МОФ на својот Фејсбук-профил објавија видео од студентот Александар.

Еве ги неговите одговори:

РЕКЛАМА
- Реклами -