10.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 18, 2021
Почетна Македонија Некој направил лажен профил на Игор Џамбазов и барал пари, по фб...

Некој направил лажен профил на Игор Џамбазов и барал пари, по фб пријателите.

Translate (Eng):[gtranslate]

На Фејсбук некој се обидел да го злоупотреби името на Игор Џамбазов.Лажниот профил на социјалната мрежа, кој се претставува дека е офцијален на македонскиот шоумен, се обидува да изнуди пари и лажни донации за, како што е пренесено, младо момче.

Игор неколкупати има изјавено дека не користи Фејсбук туку само Инстаграм.

РЕКЛАМА