8.1 C
Ohrid
сабота, декември 5, 2020
Почетна Македонија Светиот крст во Коњнско-Охрид го фати Деан Крстаноски

Светиот крст во Коњнско-Охрид го фати Деан Крстаноски

Translate (Eng):[gtranslate]

За многу години. Бог се јави !
Светиот крст го фати Деан Крстаноски

РЕКЛАМА
- Реклами -