28.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Забава Македонија пред портите на Европската Унија (видео)

Македонија пред портите на Европската Унија (видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонија  доби условна препорака уште во јуни 2019 година како што изјави екс премиерот Заев.  За да не биде се така црно се истури и дожд од врнење, па култната сцена од „Тетовирање“ сосема одговара како Македонија чека пред портите на Европската Унија, нервозна и влажна !! 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -