8.9 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаМакедонија1ТВ: ДОСТА МОЛЧЕВМЕ, ДРУГАРОТ БОКИ Е НЕВИН И САМИ ЌЕ СЕ ИЗНЕНАДИТЕ...

1ТВ: ДОСТА МОЛЧЕВМЕ, ДРУГАРОТ БОКИ Е НЕВИН И САМИ ЌЕ СЕ ИЗНЕНАДИТЕ КОГА ЌЕ ДОЗНАЕТЕ КОЈ СЕДИ ЗАД СЕТО ОВА !!

1ТВ по долго време откако излезе афepaта со случајот Peкет, се огласија на социјалните мрежи.

– Нашата прва објава ја посветуваме на Бојан Јовановски, човекот кој ја создаде 1ТВ и се бopeше секој вработен да има достоинствен третман, човекот кој беше другар со секој вработен во телевизијата, сведоци сме на фактите кој бил и како бил, стои во соопштението.

Велат дека целата јавност ќе биде изненадена од позадината и вистината за Peкет.

– Како беше изреката, вистината е како шило, а тоа шило ќе го дупне надуениот балон за Peкет, стои во соопштението до јавноста.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Мерко доби обвинение за набавка на возило вредно 67.000 евра – обвинителството откри детали

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, поднесе обвинение против градоначалникот на Струга, Рамиз Мерко во врска со набавката на луксузниот...

Врз буре со кисела зелка пронајдена е Шер за која се нудеа 2.500 евра: Птицата поминала вистинско патешествие!

Пронајден е папагалот Шер, кој пред пет дена се изгуби во Скопје, а чии сопственици нудеа награда од 2.500 евра за пронаоѓачот. Како што...

Расчистено убиството во Прилеп, приведени две лица, поднесена кривична пријава

Расчистено убиството во Прилеп, приведени две лица, поднесена кривична пријава Денеска (01.03.2024) во 04.00 часот во с. Сенокос, општина Долнени, полициски службеници од ОВР Прилеп...

Битиќи: Додека некој се занимава со црн петок, вештерки и пророштва, некој носи странски инвестиции

Додека некој се занимава со црниот петок, вештерки и слични пророштва, денеска се објавени официјалните податоци за странските директни инвестиции во Република Северна Македонија...