29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Забава Скенирај ја сметкава да те видам.

Скенирај ја сметкава да те видам.

Translate (Eng):[gtranslate]

На интернет се појави интересна сметка, која не би сакале и вие да ја сскенирате и да чекате повраток на ддв.

Внимателно прочитајте ги услугите на фискалната сметка 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -