22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Македонија Нова метода на лечење во Тетово: Четворица се потепале во болничка соба

Нова метода на лечење во Тетово: Четворица се потепале во болничка соба

Translate (Eng):[gtranslate]

На (22 јануари) во 23 часот во СВР Тетово, вработен во тетовската клиничка болница пријавил дека во една од болничките соби на Интерното одделение бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу К.Б.(29) и С.Р.(26) од една и Н.А.(46) и Ј.А.(41) од друга страна, сите од Тетово. Се работи на расчистување на случајот.

РЕКЛАМА
- Реклами -