9.7 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаМакедонијаАдминистраторот за по*нографската група „Јавна соба “ си поигрува со МВР, групата...

Администраторот за по*нографската група „Јавна соба “ си поигрува со МВР, групата е затворена, но членовите отворија нова…

Групата на „Телеграм“ во која се споделуваа по*нографски содржини, односно експлицитни видеа и фотографии од девојки од Македонија е
затворена. Администраторите на групата ги известија членовите дека веќе не можат да се споделуваат фотографии и дека е отворена нова, но на друга платформа наречена Discord.

Неофицијално, станува збор за двајца администратори од каде потекнала идејата за споделување порнографски содржини, но и двајцата не живеат во земјава….

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Свирепо убиство вечерва во центарот на Прилеп – Младо момче избодено до смрт!

Свирепо убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп. Имено, како што дознава Маркукуле, група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и...

Со една минимална плата порано можело да се купат 170 четвртини бурек, а денес 270 четвртини и тоа добар бурек

Јас сум економист и можам да зборувам за економија, бурек економија во современата наука не постои. И ако сакате во бурек да пресметате во...

Лазаров се огласи откако беше изоставен од „Златна бубамара“: Во државава сѐ функционира на „на ти го – дај ми го“

Лазаров се огласи откако беше изоставен од „Златна бубамара“: Во државава сѐ функционира на „на ти го – дај ми го“ Насмејте се, ќе се...

Браво Македонијо- Собрани потребните 100.000 евра за Лео!!!

Драги наши, Собраните средства од хуманата лицитација заедно со златната бубамара, денес беа предадени на тетката на Лео. Господинот Кирче Митрески беше категоричен и не...