9.5 C
Ohrid
сабота, февруари 24, 2024
ПочетнаМакедонијаНа Атиџе треба да и се дадат сандаци и опрема за производство...

На Атиџе треба да и се дадат сандаци и опрема за производство на мед, а не да биде чистачка во Лозово !!

Твитер профил со име ”Хибридната” ја отслика реалноста, во оваа наша држава во врска со Атиџе….

Нејзиниот твит гласи вака:

На Атиџе треба да и се дадат сандаци и опрема за производство на мед, да и се помогне да го прошири бизнисот и да учи млади и возрасни за апикултура. Је*ала вас хигиеничарка во Лозово. Б*дали едни.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Џафери “упадна” во СВР Тетово, па ги искара вработените: Колку луѓе тука работите во оваа канцеларија ?!?!?!

Во улога на инспектор, техничкиот премиер, Талат Џафери беше во посета на СВР Тетово. Тој во една канцеларија затекна куп луѓе, а на прашање...

Сашко Коцев: Ајде сите пред МВР да играме оро и да не сликаат групно за пасош, исто како на свадба !!!

На „Златна бубамара“ се врати Сашко Коцев, откако лани не го водеше шоуто поради претходно договорени обврски. Коцев не беше официјален водител, туку неговите...

Пасоши ќе има за сите: Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“

Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“ Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев на Граничниот премин Богородица, синоќа ги пречека новите 140.000 обрасци...

Кристина Шикова поминува обука за водач на службено куче, што ја прави првата жена во Македонија која ќе биде официјално именувана како водач на...

Кристина Шикова поминува обука за водач на службено куче, што ја прави првата жена во Македонија која ќе биде официјално именувана како водач на...