13.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Свет Нејзините немаат пари да преживеат, а таа носи чизми од 10.000 евра

Нејзините немаат пари да преживеат, а таа носи чизми од 10.000 евра

Translate (Eng):[gtranslate]

Црногорската старлета Сораја Вучелиќ (33), често на друштвените мрежи се фали со луксузната гардероба и со модни додатоци. Така неодамна позирала во високи чизми до колена, опточени со дијаманти.

Станува збор за чизмите на германскиот моден дизајнер Филип Плеин (41), познат по скапоцените часовници, а цената на овие чизми изнесува вртоглави 9950 евра.

РЕКЛАМА
- Реклами -