24.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Актерите од Тетово, Енис Ајрулаи и Хасим Мемиши ги засрамија несовесните возачи...

Актерите од Тетово, Енис Ајрулаи и Хасим Мемиши ги засрамија несовесните возачи (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Актерите од Тетово, Енис Ајрулаи и Хасим Мемиши Сопи, објавиле сензитивно видео, со кое не само што допреле до многу срца, туку и силно ги засрамиле неодговорните возачи.

Целта на ова видео се несовесните шофери кои автомобилите ги паркираат каде што ќе стигнат, на тротоари или пешачки преминки, кои истите тие го попречуваат слободно движење на лица со посебни потреби и родители со колички за деца

.

РЕКЛАМА
- Реклами -