15.9 C
Ohrid
понеделник, април 15, 2024
ПочетнаЗабаваПосле 12 дена во брак Памела Андерсон повторно се разведува....

После 12 дена во брак Памела Андерсон повторно се разведува….

Холивудската актерка, секс бомбата Памела Андерсон и продуцентот Џон Питерс по само 12 дена во брак се разведуваат.

Магзинот „ The Hollywood Reporter“ пред две денели ја објави веста дека памела и Џон тајно се венчале, сега истиот магазин ја објави информацијата и за нивната ненадејна разделба.

„Би ви биле многу благодарни на вашата поддршка , бидејќи се разделуваме за да процениме што сакаме од животот и што сакаме еден од друг. Живото е патување, а љубовта е процес“, соопштила поранешната Плејбој зајачица Памела Андерсон.

Памела(52 г) и Џон (74г) беа во брак од 20 јануари годинава, двајцата досега имале по четири брака…

канал5

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Влада: 24 април и 8 мај се неработни денови, се препорачува и приватниот сектор да не работи

Деновите кога ќе се одржат изборите за претседател на Македонија и за пратеници во Собранието се прогласени за неработни денови за сите граѓани на...

Пецаков уште еднаш им одговори на сите што сакаат да го оцрнат предизборно !

🗣Со оглед на тоа дека бев прозван од некои иницијативи и медиуми во врска со изградба на хотел во месноста Горица, а во интерес...

Голема акција во Идризово: Уапсени 17 затворски полицајци, веќе се однесени во Суд

Во голема акција во затворот Идризово утрово, уапсени се 17 припадници на затворската полиција, кои веќе се во Суд. Акцијата ја води Обвинителството за организиран...

О2: Мијалкови започнаа да градат луксузен хотел во Охрид, уништена шума стара 70 години

Во Охрид, над Горица 3 започнува градба на хотел, а за таа цел е унишена стара шума над 70 години која ја засадиле жители...