22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Македонија Градочалничката на Тетово го реши проблемот со гужвата во сообраќајот: Наместо кружно...

Градочалничката на Тетово го реши проблемот со гужвата во сообраќајот: Наместо кружно поставена е камионска гума

Translate (Eng):[gtranslate]

Нова патна инфраструктурна инвестиција, има да ни позавиди цел свет. Браво Теута, браво тетовчани…..Фотографија на Тетово Денес.

РЕКЛАМА
- Реклами -