8.7 C
Ohrid
петок, ноември 27, 2020
Почетна Забава Бабички се тркалаат во снегот, се тепаат со топки, кршат прозори... ...

Бабички се тркалаат во снегот, се тепаат со топки, кршат прозори… (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Живеј го секој денен како да ти е последен…

Во една од планинските области на Астана, старите дами се радуваат на снегот и повикуваат една пријателка да игра во снегот со нив. А нејзината реакција ќе ве насмее до солзи…

РЕКЛАМА
- Реклами -