21.8 C
Ohrid
четврток, август 5, 2021
Почетна Забава Моментот кога во Холивуд се слушна само Македонија без Северна (ВИДЕО)

Моментот кога во Холивуд се слушна само Македонија без Северна (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Американската филмска академија го објави моментот кога на сцената на Оскарите се слушна зборот Македонија без додавки и придавки и одредници
Само Македонија

РЕКЛАМА
- Реклами -