0.6 C
Ohrid
вторник, декември 1, 2020
Почетна Македонија Последната надеж ја гледа во граѓаните: Ивица Срезоски од Гостивар има тешко...

Последната надеж ја гледа во граѓаните: Ивица Срезоски од Гостивар има тешко секојдневие поради спиноцеребрална атаксија, поради тоа мора да замине на операција во Москва.

Translate (Eng):[gtranslate]

Последната надеж ја гледа во граѓаните: Ивица Срезоски од Гостивар има тешко секојдневие поради спиноцеребрална атаксија, поради тоа мора да замине на операција во Москва.

Фотографија на Ivica Srezoski.

РЕКЛАМА
- Реклами -