10.8 C
Ohrid
понеделник, мај 10, 2021
Почетна Македонија Маж и неговата супруга, пронајдени мртви во Кратово.

Маж и неговата супруга, пронајдени мртви во Кратово.

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера вечер околу 20.20 часот во Одделението за внатрешни работи Кратово, од Итна
медицинска помош било пријавено дека на улица „Глигор Пазавански“ во Кратово, во
својот дом, во помошна просторија во дворот од куќата, биле пронајдени починати
М.И.(67) и неговата сопруга Д.И.(66).
Лекар констатирал смрт без траги на насилство.

РЕКЛАМА
- Реклами -